21 marca 2018 16:23 | Aktualności

Rekrutacja dzieci 3-4 letnich, na nowy rok szkolny 2018/2019

Wszystko zaczyna się od przedszkola

Drodzy Rodzice, uprzejmie informujemy, że trwa rekrutacja dzieci 3-4 letnich, na nowy rok szkolny 2018/2019 do przedszkola mieszczącego się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Budziszynku.

Przedszkole to pierwszy ważny etap w edukacji. Nasze przedszkole jest cudowne, bawi, kształtuje i wychowuje                    w bezpiecznej i miłej atmosferze. Pragniemy, aby nasi wychowankowie rozbudzali swoją wyobraźnię oraz umieli radzić sobie z trudnościami.

Zapewniamy opiekę w godzinach od 8:00 do 13:00 w bogato wyposażonej i kolorowej sali dydaktycznej. Posiadamy duży, atrakcyjny i bezpieczny plac zabaw. Oferujemy zajęcia języka angielskiego, religię oraz opiekę logopedyczną.

Dzieci mają możliwość uczestnictwa w wycieczkach, teatrzykach, imprezach okolicznościowych oraz innych atrakcjach    w ramach codziennych zajęć.

Chętnych Rodziców prosimy o kontakt pod nr tel.: 48 661 41 51

Wnioski do pobrania w Sali nr 14